אודות

 
קבוצת רויאל ישראל בע"מ מציעה לקהל הרחב שירותי ניהול נכסים, אחזקת מבנים, ניקיון, שמירה וכוח אדם והיא אחת החברות הנחשבות, הוותיקות והמובילות בתחומים אלו. החברה מספקת את שירותיה בפריסה ארצית, בסניפים הממוקמים בערים קריית שמונה, חיפה, אשקלון וראש העין.

פעילות החברה מחולקת ל-3 חטיבות עיקריות:

  • חטיבת הניקיון – מציעה שירותי ניקיון מקצועיים לבתי ספר, משרדים, מפעלים, מרכזי מסחר וקניות ועוד
  • חטיבת האבטחה – מעניקה שירותי אבטחה אמינים ומקצועיים למלונות, מפעלים, קיבוצים, תחנות מרכזיות ועוד
  • חטיבת כוח האדם – מספקת אנשי מקצוע מוסמכים, לתקופות קצרות וממושכות למפעלים, חברות הייטק ועסקים מגוונים
קבוצת רויאל ישראל בע"מ

ערכי החברה ומטרותיה

מנכ"ל החברה ייסד את קבוצת רויאל ישראל, על-מנת לספק שירותי כוח אדם, ניקיון ואבטחה מקצועיים, ברמת ביצוע גבוהה במיוחד.

החברה הוקמה מתוך מטרה להוות את הכתובת הנכונה לבעל עסק שמעוניין לקבל את כל השירותים באמצעות ספק אחד, שעליו הוא יכול לסמוך בלב שלם. כיום, חזונה מתגשם וכמעצמה המספקת מגוון רחב של שירותי אבטחה, ניקיון וכוח אדם היא עונה על צורכיהם של אינספור לקוחות מרוצים.

המשק הישראלי אינו שוקט על שמריו ובעשורים האחרונים חלה צמיחה מואצת במגוון תחומים, ובדגש על ענפי הכלכלה, הנדל"ן והתעשייה, שצריכים לעבור התאמה למצב החדש. קבוצת רויאל מציעה להם את כל הכלים הדרושים להם לשם כך. באמצעות 3 המחלקות המקצועיות שלה, היא מעניקה ללקוחותיה פתרון הוליסטי לכלל דרישותיהם וצורכיהם. השירות כולל הכנת תוכניות ביצוע מקצועיות ומפורטות לפי תוכן השירות המבוקש, וניתן 24 שעות ביממה. החברה מתגאה ביכולתה לספק את שירותיה בגובה העיניים ובגישה ישירה, תוך מעורבות אישית של בעלי החברה בכל אחד מהיבטי ההתקשרות אל מול הלקוח.
רויאל ניקיון

צוות החברה ולקוחותיה

עובדי החברה נהנים מתנאי עבודה תקינים ומוסדרים הכוללים תנאים סוציאליים, תשלום משכורות ביעדן ואפשרויות קידום. לקוחות החברה מגדירים את צוות החברה והעומד בראשה כ"שחקני נשמה" – כאלו המתנהלים באופן אמין, שקוף וכנה מולם, ואף מפרגנים לו על הפגנת מאמץ ומסירות לספק מענה מיידי ומספק, גם לדרישות נקודתיות ובלתי צפויות. אין זה פלא. כך מצליחה קבוצת רויאל ישראל להגדיל את רשימת לקוחותיה מדי שנה, הודות לעדויות ולהמלצות לקוחות, המשקפות את איכות השירות הניתן על ידי החברה.

מעוניינים במידע נוסף אודות החברה? רוצים לקבל ייעוץ מהמומחים שלנו? אנא פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים.