חברת אבטחה

 
המציאות הביטחונית עמה רוב מדינות העולם מתמודדות היא כזו שלא מותירה ברירה: על עסקים, חברות וארגונים להצטייד במערך אבטחה נרחב כבר בכניסה לעסק ולו רק כדי לשפר את תחושת הביטחון של אלו העושים שימוש בשירותיו. שירותי אבטחה גם רלוונטיים במטרה למנוע מפורעי חוק לבצע עבירות כאלו ואחרות בזמן אמת בכך שמהווים כגורם מרתיע. מה כוללים שירותיה של חברת אבטחה מקצועית וכיצד היא תוכל לתרום לעסק שלכם? הנה כמה נקודות למחשבה:
לפרטים נוספים והזמנת שירותי אבטחה
צרו קשר 072-3267782

מערך אבטחה מקצועי מבוסס על כוח אדם איכותי

תמצית שירותיה של חברת האבטחה מסתכמים בכוח אדם איכותי אשר נבחר בקפידה. את תפקידי האבטחה מאיישים אנשים איכותיים שנבחרים בקפידה, מלח הארץ ממש, לרוב מדובר בקב"טים ויוצאי שירותי הביטחון ולהם ניסיון רב. המאבטחים עוברים הכשרה מתאימה בהתאם לדרישות הלקוח, לתקנים ולתקנונים השונים והם מומחים באספקטים השונים של עולם האבטחה על מנת לתת מענה כולל למגוון רחב של מקרים או תרחישים. הם בעלי מיומנויות רבות החל במתן עזרה ראשונה, דרך טיפול בחפצים חשודים ועד לכיבוי אש או היכרות עם תרגילי קרב מגע.

חברת אבטחה מציעה שירותי ניטור ובקרה

חברת האבטחה מציעה מגוון של שירותים גורפים הכוללים כמה וכמה מעגלי אבטחה. כך שמלבד הצבת מאבטחים בכניסה לעסק, באפשרותכם לשפר ולתגבר את רמת האבטחה גם בעזרתם של כלים טכנולוגיים רבים העומדים לרשותכם, ביניהם: מערכות בקרה ומעקב חדישות הנמצאות במוקד אשר זמין בכל שעות היממה. בדרך זו גם במקרה ומתקיים אירוע חריג מחוץ לשעות העבודה השגרתיות, תתקבל התרעה למוקד וכמובן שהתגובה לא תאחר לבוא.

הפעלת רכבי סיור וצוותי שטח

מעגל נוסף של אבטחה הוא זה המציע שירותי סיור ופיקוח בשטח. לרשותה של חברה מקצועית יעמדו רכבים מצוידים ומתקדמים,כך שלצוותי הפיקוח השונים תהיה האפשרות לתת מענה בשטח ולהגיב בזמן אמת ובמהירות מקסימלית במידת הצורך. הרכבים מאובזרים בציוד מתקדם טכנולוגית, כוללים אמצעי תקשורת וכן כלי נשק מסוגים שונים, מה שמאפשר לצוותים לתת מענה יעיל ומהיר לצד הפעלת שיקול דעת ושימוש בידע מקצועי.

נסכם ונאמר שחברת אבטחה מציעה מכלול של שירותים בתחום וכדי ליהנות מיתרונותיה יש לבחור בחברה המתאימה אשר שמה הולך לפניה ולבנות מערך אבטחה התואם את הצרכים שלכם.