שירותי אבטחה

 
מיום היווסדה נתונה מדינת ישראל לאיומים ביטחוניים שונים. בנוסף, לאורך השנים התפתחה במדינה פשיעה שמאופיינת בתופעות של גניבות, מעשי שוד, פריצות ועוד כאלו הנובעות מבעיות חברתיות ואחרות. הצורך להגן על האנשים והרכוש בבתים פרטיים, בעסקים ובמוסדות ציבור קיים כל העת ואף מתגבר לאורך השנים. ככל שהזמן מתקדם רותמים המפגעים והעבריינים את הטכנולוגיה המודרנית לצורכיהם וגופי האבטחה מנסים להתמודד עימם במקביל. שירותי אבטחה הינם מגוונים וחייבים להתבצע על ידי מקצוענים בתחום.

סוגי אבטחה

יש סוגים שונים של שירותי אבטחה והם הולכים מהקל אל הכבד. יש שומרים שמוצבים בכניסה לקניונים והם אינם חמושים ויש אחרים שמתוקף תפקידם חייבים לשאת נשק, יש מאבטחים לטיולי בית ספר ולאירועים ציבוריים, מאבטחים לנושאי משרה בכירה ועוד. מאבטחים אשר נושאים נשק מקבלים אותו ממשרד הפנים אשר בודק את כשירותם לאחזקתו יחד עם משטרת ישראל. חברת אבטחה שמאושרת לאחזקת נשק חייבת לעמוד בקריטריונים מיוחדים כולל אחזקת מחסן מסודר, מאושר ומוגן היטב.

ניהול מקצועי וציוד מתאים

חברה המעניקה שירותי אבטחה חייבת להתנהל בצורה מקצועית כאשר צוותי העובדים כוללים: שומרים, מאבטחים, אנשי מודיעין ועוד. כולם יהיו במדים ועליהם יהיו מופקדים מפקחי שמירה שתפקידם לנהל את כל האבטחה, לעשות סידורי עבודה, לפקח על השומרים ולהיות בקשר עם הלקוחות. המפקחים והשומרים מצוידים באמצעי קשר שקשורים למוקד החברה המאויש בכל עת. שמירה ואבטחה נעשית לאורך כל שעות היממה כאשר צורת האבטחה משתנה ממקום למקום ובהתאם לשעות היום והלילה. אבטחה בקניון תהיה שונה מאשר זאת במפעל, ובוודאי, מאבטחה בבית ספר.
 
שירותי אבטחה
 
 
אנשי אבטחה בעלי הכשרה
 

נהלי אבטחה

לכל מקום יש נהלי אבטחה משלו אשר נקבעים על ידי קציני הביטחון במקום. הכללים נקבעים על ידי אופי המקום וסוג הפעילות המתנהלת בו. במקום ציבורי יש לשומרים אחריות רבה על ביטחון האנשים והרכוש. במפעל תהיה אחריות על שמירת הרכוש בלילות, והשומרים יצטרכו לעשות סיורים רגליים או רכובים בשטח המפעל. שמירה ואבטחה בישובים תהיה מורכבת משמירה בשער, משמירה היקפית או שילוב של שניהם. חברת אבטחה מקצועית לומדת כל פרויקט לגופו ומתאימה עצמה אליו, כך היא תתמודד היטב עימו ועם דרישותיו.
לפרטים נוספים והזמנת שירותי אבטחה
צרו קשר 072-3267782
רויאל ישראל

הכשרה והשתלמויות

שירותי אבטחה מקצועיים ניתנים על ידי אנשים ומנהלים שהוכשרו לכך במסגרת קורסים שונים בתחום. עובדי החברה מקבלים שכר עבודה ראוי ותנאים סוציאליים על פי החוק. הנהלת החברה חייבת להחזיק תשתית מקצועית שמסוגלת לתת מענה לבעיות שונות. ללא התשתית הזאת היא תהיה מנועה מלגשת למכרזי אבטחה. במפעלים ביטחוניים יש דרישות אבטחה מחמירות ביותר וכל שומר ומאבטח צריך לעבור תחקיר בטחוני. בקניונים ובמקומות אחרים ישנן עמדות אלקטרוניות לזיהוי אמל"ח ונשק, מאבטח החברה הוא זה שצריך להכירם ולעבוד עימם. מומלץ לקבל שירות מחברת אבטחה שמכירה את כל התחום לעומק ומסוגלת לתת פתרונות לכל מצב.