שירותי ניקיון

 
שירותי ניקיון הם שירותים הכרחיים לכל בית, עסק, מוסד ציבורי או ממשלתי. במקומות תעסוקה רבי עובדים יהיה קושי לתפקד ללא ניקיון ברמה שוטפת. לרוב, נהוג לבצע ניקיון יום יומי במקומות עתירי עובדים ובמקומות של קבלת קהל נהוג גם לבצע תחזוקת ניקיון שוטפת לאורך כל היום. עיקר תשומת הלב במקומות אלו ניתנת לשירותים, לפינות וחדרי האוכל, למטבחים ומטבחונים, לאולמות קבלת הקהל ולכל מקום אשר מתלכלך במהירות רבה. ניקיון טוב הכרחי לשמירת היגיינה, חיוני להתנהלות השוטפת אבל גם לצורך אסתטיקה. בנוסף, הוא תורם לרושם הכללי של המקום.

סוגי ניקיון

ישנם סוגי ניקיון שונים והם משתנים בהתאם לאופי המקום ולנחיצות שלהם, חברה מקצועית שמנוהלת היטב יודעת להתמודד עם כולם. דוגמאות לא חסרות. ניקיון סופרמרקט יהיה שונה מניקוי משרדים. האינטנסיביות הנדרשת בניקיון רצפות, מקררים, מדפים, עגלות קניה ועוד הינה גבוהה, ויהיה צורך להשתמש במכונות שטיפה אשר אינן נדרשות במשרדים. רצפת מוסך משומנת תזכה לקרצוף עם מכונות קרצוף ובעזרת חומרים מסירי שומן, ניקוי חלונות בגובה מחייב שימוש בסנפלינג או במנופים ועוד.

עובדים מיומנים

יש ניקיון בתוך מבנים וניקיון חיצוני. יש ניקוי משטחי חנייה מקורה או פתוחה. יש ניקוי באולמות ייצור מלוכלכים ובמקביל בחדרים נקיים שמשמשים את יצרני הרכיבים האלקטרוניים. כל עובדי הניקיון הינם מיומנים ויודעים להתאים את סוג העבודה למאפייני המקום. ישנם עובדים שעבודתם מתבצעת לאחר שעות הפעילות וכאלה המעניקים שירותי ניקיון לכל אורך היום.
 
שירותי ניקיון לעסקים
 
 
שירותי ניקיון
 

תשתית מעולה

לרשות חברת ניקיון מקצועית עומדת תשתית מעולה הכוללת ביטוחים שונים, ציוד וכלי עבודה מודרניים, חומרי ניקיון יעילים, וכן, צוות ניהולי מנוסה. הציוד כולל מיכון חשמלי דוגמת מכונות קרצוף, מכונות שטיפה, שואבי אבק תעשייתיים שמסוגלים לשאוב גם מים מלוכלכים, ציוד מיוחד לניקוי דרגנועים, מכונות קיטור לניקוי יסודי ועוד. החברה משתמשת בחומרים ודטרגנטים שחלקם מיוחדים ומיועדים למטלות ניקוי מורכבות. לצורך משימות מיוחדות יש צוותים מנוסים שמבצעים עבודות תקופתיות על פי דרישות הלקוח, והם כוללות ליטושי רצפות, פי וי סי, ניקוי שטיחים וריפודים ועוד.


גם אתם יכולים ליהנות משירותי ניקיון ותחזוקה ברמה הגבוהה ביותר.
לקבלת פרטים וייעוץ מקצועי התקשרו עוד היום: 072-3267782

ידע וניסיון

שירותי ניקיון הינם מורכבים ומחייבים פיקוח ובקרה צמודים. העובדים נבחרים בקפידה, אבל תמיד יש צורך בניהולם, בהדרכתם ובפיקוח על עבודתם. מפקחי העבודה האזוריים הם אשר עושים את עבודת הניהול. לכל מקום ולקוח יש דרישות אחרות וצריך לדאוג שהן תתקיימנה. יש צורך לספק חומרים לעובדים על בסיס שוטף, לדאוג למדים, להיות בקשר רצוף עם לקוחות ולוודא שהכול מתנהל בצורה חלקה. חברה בעלת ידע וניסיון רוכשת אותו דרך שנים רבות של שירותי ניקיון מגוונים ללקוחות שונים. מנהליה ישמחו לתרום את הידע והניסיון שצברו ללקוחות חדשים וותיקים.