שירותי ניקיון בצפון

 
מה הם הדברים עליהם יש להקפיד בעת ניקוי המשרד
בעת ניקוי סביבת העבודה שלכם, יש להקפיד על טאטוא הרצפה, שטיפתה וייבושה הראוי. אל תותירו רצפה רטובה, אשר עלולה לספוג טביעות רגל ואבק. הקפידו לנקות תחילה את המדפים הגבוהים ולאחריהם המדפים הנמוכים, על מנת להימנע מצניחת אבק אל המקומות אשר כבר ניקיתם.

ארבעה טיפים חשובים לניקוי המשרד

  • השתמשו בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה: אנשים רבים מעדיפים להשתמש בחומרי ניקוי אשר אינם מזיקים לאדם הנושם אותם ולסביבה. במידה והדבר חשוב לכם, רכשו חומרי ניקוי יחודיים אלו ובצעו בהם שימוש תכוף. בכל אחד מן המקרים, הקפידו לעבוד עם כפפות ואף עם מסכת מגן, על מנת להימנע ממגע ושאיפה של חומרים מסוכנים.

  • בצעו את הניקוי לעתים תכופות: אנו ממליצים לבצע ניקוי תכוף של סביבת העבודה, בתדירות שאינה פחותה מפעם בשבוע. הקדישו את שעתו האחרונה של יום העבודה האחרון בשבוע לביצוע ניקוי יסודי ומקיף של סביבת העבודה המיידית שלכם. מדי מספר שבועות, בצעו ניקוי מקיף וארוך יותר. כאשר אתם מנקים את המשרד מדי שבוע, כמות הלכלוך אותה יש לנקות אינה רבה, והמלאכה הופכת לקלה יותר.

  • הקפידו על כל הפרטים הקטנים: בעת ניקוי המשרד, הקפידו לשטוף את כל פינות החדר, ולנקות אבק גם מן החפצים הקטנים ביותר. אין דבר איום יותר ממשרד נקי בעל פינות מעלות אבק. זכרו כי הקסם שוכן בפרטים הקטנים, ובמידה ותשמרו עליהם מצוחצחים למשעי – כך ייראה גם כל החדר.

  • שכרו חברת ניקיון: במידה ואין לכם די זמן לבצע ניקוי שבועי, שכרו חברה אשר מציעה שירותי ניקיון בצפון. חברת שירותי ניקיון בצפון יכולה לנקות את משרדכם בצורה יומית, שבועית או חודשית. הקפידו על מתן הוראות מדויקות בנוגע לשירותי ניקיון להם אתם נזקקים, על מנת שלא יווצרו אי הבנות שונות.
עובדים במשרד נקי

בצעו ניקוי משרד ייסודי ומקיף

ארבעת הכללים אשר הופכים כל ניקוי משרד ליעיל הינם שימוש בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה, ביצוע ניקוי תכוף, הקפדה על הפרטים הקטנים ושכירת חברה המציעה שירותי ניקיון בצפון. אנו מאחלים לכם ניקוי משרד מועיל ומהנה!