שירותי ניקיון למשרדים

 
ניקיון הינו גורם רב חשיבות בכל חברה מודרנית. לניקיון יש חשיבות רבה מאוד בבתי מגורים, במקומות ציבוריים, במשרדים ובעוד מקומות. קשה מאוד לנהל אורח חיים תקין ללא ניקיון שוטף וללא תחזוקה טובה של החדרים והחללים השונים ביחידות המשרדים השונות. עובדי המשרדים אמורים לתת תפוקה טובה לעבודתם והיא יכולה להיפגע ללא ניקיון הולם. משרדים חייבים להיות נקיים בגלל נושאי בריאות ואסתטיקה אבל גם לצורך הנוחות. ניקוי משרדים מחייב תכנון ויידע ואמור להיעשות על ידי עובדים המומחים לכך.

חדרים שונים

בכל משרד יש חדרים שונים ואלו שמתלכלכים יותר מכל הם חדרי השירותים וחדרי האוכל למיניהם. ביחידות משרדים גדולות יש גם חדרי ישיבות, חדרי עישון, חדרי כושר ועוד שגם אלו צריכים להיות נקיים. יש להבדיל בין סוגי ניקיון ואפשר לחלק אותם לניקוי יומי, שבועי, חודשי ותקופתי. מטבע הדברים, אזורים שמתלכלכים מאוד מנוקים כל יום ועליהם ניתן למנות את חדרי השירותים, פינות האוכל ,שולחנות העבודה ועוד. יש שירותי ניקיון שבועיים שכוללים דלתות, מדפים עליונים ותחתונים ועוד. ויש ניקיונות תקופתיים כמו חלונות, קרמיקות וחרסינות בחדרי שירותים ועוד.
שירותי ניקיון למשרדים

עבודה אינטנסיבית

שירותי ניקיון למשרדים ניתנים על ידי עובדים מיומנים באמצעות חומרים וכלי עבודה איכותיים. שירותי ניקיון למשרדים אינם דומים לניקיון בית בגלל שיש צורך לנקות שטחים גדולים כל יום, ורק תכנון נכון ומיומנות מקצועית יכולה להתגבר על העבודה השוחקת והאינטנסיבית הכרוכה בכך. בנוסף, בכל משרד יש אנשים שונים שיש צורך להשביע את רצונם, לעיתים, העובדים מתחלפים ויש צורך להיענות לדרישות מתחלפות. מנקה מקצועי מבצע את עבודתו ביעילות ויתמודד בהצלחה עם כל הדרישות.

ניקיון שוטף ותחזוקה

יש ניקיון משרדים שמתבצע לאחר שעות העבודה והוא נעשה כאשר אין אנשים וקהל במשרדים, ויש עבודות ניקיון שמתבצעות בשעות הפעילות והן נועדו יותר לתחזוקה שוטפת. ניקיון שירותים ומטבחונים שמתבצע מספר פעמים במשמרת הוא כזה והתדירות מתקיימת על פי הצורך וכמות האנשים במקום. במשרדים שיש בהם קבלת קהל, יתבצע ניקיון בתדירות גבוהה וכן הלאה. ניקיון משרדים מחייב ניהול מקצועי ופיקוח עליון שנעשה על ידי מנהלי משמרת ומנהלי אזור. כך, ניתן להגיע לניקיון משרדים ברמה גבוהה שישביע את רצון הלקוחות המגוונים.