5 טיפים לניקיון המשרד

 
ניקיון המשרד חשוב ביותר ליצירת אווירת עבודה נעימה וכן לשמירת בריאות העובדים
משרד נקי הינו משרד המייצג את עצמו בצורה טובה יותר בפני הבאים, יוצר מקום עבודה נעים יותר לעובדיו וכן שומר על בריאות האנשים הנמצאים בו, וזה פשוט וקל לדאוג למשרד כזה לאורך זמן. חשוב שכל עובד ומנהל יכיר את הדרכים לשמירת ניקיון המשרד בכדי להימנע מהצטברות לכלוך ויצירת סביבה לא נעימה.

לפניכם 5 טיפים לניקיון המשרד

  • רוקנו את הזבל בסוף היום: כאשר פחי הזבל מלאים, לא רק שהמשרד נראה מלוכלך יותר ועלול לצבור ריחות לא נעימים, אלא גם שישנה נטייה חזקה יותר של זבל נוסף שיוכנס לפח ליפול ממנו. על ידי ריקון של פחי האשפה בסופו של כל יום ניתן להימנע מהצטברות זבל או לכלוך של המשרד בגללו, ולשמור על משרד נקי יותר וכן בעל ריח נעים הרבה יותר.

  • נקו אבק: רבים חושבים שניקיון המשרד מתחיל ונגמר בשטיפת הרצפה, אולם לא כך הדבר. האבק אשר מצטבר על שולחנות, מדפסות, מקלדות, ציוד אלקטרוני ועוד הינו רב ביותר, ולרוב בולט הרבה יותר מהאבק המצטבר על הרצפה ויוצר מראה של משרד מלוכלך. כמו כן, האבק בכל חלקי המשרד נוטה ליפול עם הזמן גם לרצפה ולהגביר את הלכלוך שלה, ולכן מומלץ לנקות אבק באופן יומיומי גם במידה ולא מקפידים על שטיפה באותה תדירות.
שמירה על ניקיון המשרד
  • השאירו סמרטוט בכיור המטבחון: מטבחון המשרד הינו מקום מועד לפורענות מבחינת הצטברות לכלוך, בעיקר אופי הפעולות המתבצעות בו, כאשר אנשים רבים נוטים שלא לנקות אחריהם. אם משאירים סמרטוט בכיור המטבחון, פשוט יותר לאנשים לנקות את השיש והכיור עצמו, וסביר להניח שהניקיון של המקום יישמר בצורה טובה יותר באופן טבעי.

  • פנו שעה בשבוע לניקיון יסודי: ניקיון כדרך אגב של אבק, מטבחונים ופחי אשפה אינם מספקים לשם שמירה על סביבה נקייה כראוי. לאור האמור, מומלץ לפנות שעה בשבוע בה כלל עובדי המשרד יעבדו על ניקיון יסודי שלו אשר כולל שטיפה של החלק שלהם במשרד וניקוי חלונות. במשרדים בהם ישנה קבלת קהל ופעילות רבה יותר, מומלץ לעשות זאת לעיתים תכופות יותר בכדי להבטיח ניקיון מקסימאלי ואיכותי של המשרד לאורך כל השבוע.

  • זרקו דפים מיותרים: דפים מיותרים, בין אם מדובר בחומרי ארכיון, חומרים לגריסה או דפים למחזור, הינם מקור מלכלך משמעותי ביותר, היות ויש להם נטייה לצבור לכלוך, להצטבר על שולחנות, להתגלגל על הרצפה ובאופן כללי להעלות את הבלגן והלכלוך במשרד, ולכן חשוב לזרוק כל דף מיותר מיד עם סיום השימוש בו.

בכדי ליהנות מרמת הניקיון הטובה ביותר, חשוב להיעזר בחברת ניקיון מומחית

רויאל ישראל בע"מ הינה חברת ניקיון המתמחה בניקיון משרדים ומציעה את כלל השירותים הנדרשים לשמירה על משרד נקי לאורך זמן כגון שטיפה, ניקוי אבק וחלונות ועוד.